Tomąšo garažas

Parodyk savo rc garažiuką, kokius modelius turi ar turėjai.
Post Reply
ZeTo

Tomąšo garažas

Post by ZeTo » Sun Oct 04, 2015 10:01 pm

Sveiki, taigi RC Drifte esu nuo Liepos menesio, zalias dar galim sakyt.
Rimciau susidomejau RC kai buvau Freshfit'15 ir pamaciau varzybas, nuo tada ir sumaniau, kad noriu situo uzsiimti.
Iskart, kaip ir pas daugeli akis krito ant Sprinto, atrode kad afigiena vaziuokle ir dar pigi, parasiau i grupe, gavau kruva atsakymu, kad tai visiskas pinigu ismetimas, kad reik daugiau pinigu sitam hobiui, na ir ka, teko taupyt, kelis menesius palaukes, kasdien tikrines skelbimus, ieskojau gal kas kazka pardavines, galiausiai, isigyjau TC-FD. Artimiausi planai vaziuoklei - visos elektronikos pakeitimas.
Kebulu turiu tik 2.
Wide body R34 ir Toyota Soareri.
Tuo paciu imesiu ir kelias nuotraukas, pagrinde bus Soarerio kebulo perdarymai, ivairus grazinimai, nes R34 uzklijavau kelis lipdukus ir padejau i spinta :D
Taigi, kelios dienos poto, kai nusipirkau vaziuokle.
Image
Image
Image
Image
Image

Tuomet, po poros savaiciu paemiau Soareri ir naujus ratus.

Image
Image

Tuomet dar pasidariau intercooleri (pats :D)

Image

Tada prasidejo Soarerio pasikeitimai, nuluptos visos pleveles, visas nublizgintas, isvalytas, galvota ka su juo cia idomaus padarius.

Image
Image

Sugalvojau, kad bus policijos masina, uzsisakiau lipduku, uzklijavau, pasidariau bosozoku stiliaus ismetima (kuris tarnavo iki pirmos treniruotes :D)

Image

Tuomet, kadangi buvo reflektoriai, susilitavau paprasciausia grandine is keliu led'u ir maitinima padaviau nuo 9V kronos.

Image

Persidaziau ratus ir supratau, kad kazko truksta, ogi svytureliu, tai uzsisakiau ir juos.

Image

Po keliu savaiciu, atsiunte svyturelius.

Image
Image

Na ka, viskas yra, menesiuka buvau laimingas kebulu, bet poto pradejau suprast, kad nu ne tas vistiek, ne Soareriui but policijos masina, tad viska nulupau nafik ir dabar bus perdazomas, bandysiu pasidaryt bumperless'a gale ir padaryt +- drifto masina.

Kelios nuotraukos, kaip jis atrodo dabar.

Image
Image

Tai tiek, nedidelis mano garaziukas.
Bus pildoma ! ;)

Post Reply