Mykolo garažas.

Parodyk savo rc garažiuką, kokius modelius turi ar turėjai.
Post Reply
Mykolas

Mykolo garažas.

Post by Mykolas » Sat Oct 31, 2015 10:34 am

Sveiki :) Rc driftu užsiiminėju jau apie 4 metus. Viskas prasidėjo nuo to, kai nusipirkau 1:10 žaislinį Rc modelį ir internete pradėjau domėtis apie jį. Tada ir radau tais laikais dar gyvavusį senąjį rcdrift.lt forumą ir po savaitės žiūrinėjimų skelbimuose pamačiau Viliaus parduodamą HSP Flying Fish. Taigi kitą dieną atvykęs į Kauną ir nusipirkęs jo modelį jau treniravausi namie. Po 2 savaičių nusipirkau Ezrun 9T varikį bei ZTW regą ir susidėjau į Fishą. Kadangi supratau, kad iš jo nieko gero neišeis, radau nebrangią HB Cyclone TC važiuoklę ir kartu su ja nusipirkau Lipo akumą, pakrovėją, porą kėbulų, bei ratų. Po kelių savaičių dėl neaiškių priežąsčių sudegė mano regas ir tada teko važinėti su iš Fisho išimta brushed sistema. Dieną prieš varžybas davus darugui pavažiuoti modelis atsidūrė baloje ir po rego.. Taigi susiorganizavau kitą regą sėkmingai pravažiavau varžybas, taipogi gavau naudingų patarimų iš Roko ;) Taigi paskui nusipirkau brushless sistemą tai buvo LRP SPX Super Reverse regas, bei Turnigy Trackstar 10,5T variklis. Vėliau nusipirkau MST Ms-01D S važiuoklę ir nuvažiavus į varžybas pradėjo durniuoti valdymas (priežastis iki dabar neaiški, nes po varžybų iki dabar jis kuo puikiausiai veikia) ir susinervinęs pardaviau važiuoklę, kadangi elektronikos niekas nepirko, tai po kiek laiko pagalvojus ,,O kam aš pardaviau tą važiuoklę?.. :oops: " nusipirkau RG-01 važiuoklę. Kadangi tuo metu (prieš gerus metus) Lietuvoje driftas praktiškai numirė. Nusprendžiau pereiti prie bagių. Pardavus važiuoklę nusipirkau Ansmann X2 bagį. Jis mane labai užkabino, todėl dar iki dabar užsiimu off-roadu. Po kelių mėnesių pigiai iš draugo nusipirkau sprint 2 važiuoklę ir vėl pardėjau rinktis ją driftui. Po 2 mėnesių vieną iš bagių važiuoklių pavyko iškeisti į kitą HB Cyclone TC važiuoklę, kurią turiu iki dabar. Buvu planai susirinkti RWD Yokomo Doripake važiuoklę, bet pardavėjui dingus visi planai žlugo, taigi kolkas tenka važinėti su Cyclonu.Taigi tiek tos mano istorijos.

Pereikime prie nuotraukų, kurių senų turiu tik vieną, nes visos buvo senam forume, kuris padarė "prapuoliau". Taigi foto:

Seniausia tai buvęs kėbulas Subaru Prova:
Image

Ir iš dabartinės technikos. Turimi kėbulai: Toyota Soarer:
Image
Image

Porshe GT3 Rs:
Image

Važiuoklė HB Cyclone TC:
Image

Tai tiek šiam kartui :)
P.S: Šiuo metu laukiama siuntinuko, kuriame turi būti brushless sistemėlė, kebulas, bei keletas ratų, taigi laukite atnaujinimo :)

Mykolas

Re: Mykolo garažas.

Post by Mykolas » Mon Nov 30, 2015 4:43 pm

Taigi sistema jau su kėbulu jau seniai gauta, o įdėti į forumą tik dabar prisiruošiau. Sistema: Tekin Redline 10,5T sensored variklis bei HK X-car 120A sensored regas. Kėbulas Pandora RX-7 FC. Taip pat neseniai nusipirkau braided sleevingo ir pradėjau traukti laudus, bet dabar pritrūkau storesnio kembriko, tai nusipirkus tęsim toliau. Visi laidai bei kėbulas dar bus tvarkomi.

Image
Image

Mykolas

Re: Mykolo garažas.

Post by Mykolas » Fri Feb 12, 2016 8:37 pm

Kėbulo atnaujinimai: lempos aptrauktos geltona plėvele, uždėtas spoileris, lipdukai, sudėta savadarbė led sistema.
ImageImage

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mykolas

Mykolo garažas.

Post by Mykolas » Fri Feb 26, 2016 4:03 pm

Laikas ir man truputį atsinaujinti! Nusipirkau Sakura D3, susidėjau savo elektroniką, aptraukiau laidus sleevingu. Į Sakurą šiuo metu sudėtas oneway, diržo vidurinio įtempėjas, taip pat sureguliuota ant stendo.
ImageImageImage

Sent from my iPhone using Tapatalk

Post Reply