Laivuko Garazas

Parodyk savo rc garažiuką, kokius modelius turi ar turėjai.
Post Reply
Laivukas

Laivuko Garazas

Post by Laivukas » Thu Mar 16, 2017 9:05 pm

Sveiki kolegos turbut kaip ir dauguma modeliuotoju gryztu atgal y sporta po modeliavimo krizes kuri truko 3 metus :) Pakolkas daug siu dienu zaislu neparodysiu, nes dar zaislai tik uzsakyti ir kazkur siuntuose keliauja :) Galiu pasakyt pakolkas tik tiek kad gryztu uz RWD vairo, kazkas man naujo nes kai palikau sporta dar karaliavo cs vaziuokles jei neklysiu tai Lietuvoje isvis nieks dorai nevaziavo nors gal ir bande konstruot RWD, berods 2013 metais teko pabandyt ne viena RWD vaziuokle gamykline ne siaip kokia suburta is kazkokios cs vaziuokles bet pasakysiu taip kad tikrai nesuzvejo visiem sunkiai sekesi su jom nei greicio buvo nei vaizdo. Bet atejo diena kai teko ir vel po ilgo laiko susisiekt su kolega DovisS14 Vilnius Sliders legenda :lol: kadangi as atitoles nuo visu reikalu o Dovis visame ykarstyje ilgai netrukom pasisneket kol susidariau kita nuomone ir uzsidegiau vel paimti pulta y rankas.
Jei kam ydomu modeliuot pradejau 11metu dabar man 21 :) Bet modeliavimas pas mane buvo platus, ir jis prasidejo ne nuo drifto o nuo laivu su kuriais kelis metus triumpfavom po europa ir pasauli :) Pasiekimu siokiu tokiu sugebejom yspaust, Europ Cup Winner 2011-2012-2013, 2013 World Championship 3rd place winner :) Kai laivu nebeuzteko prireike ir ratu :) ciupau sprint 2 vaziuokle ir pirkdamas nei nenutuokiau kam naudosiu ar driftui ar siaip palakstyt bet gavosi taip kad dejau zingsni y drifta :)

Ymetu keleta nuotrauku su aprasymais ir praeities ir laukiam nuotrauku is naujo projektelio :)

Pirmasis mano kebuliukas aisku kaip visi kebulai po netrumpo laiko ygijo ir randu zymiu :)
Image
Image

Mano antroji vaziuokle MST-MS01
Image

Trecioji vaziuokle 3Racing Sakura D3 Nemaza vaziuokles dalis buvo pakeista is orginalios y laisvaja konstrukcija isgaut didesniam issukimui :) + Sakuros kebulai :)

Image
Image
Image
Image
Image

Kadangi apie laivus pasakojau ir siek tiek tai pridedu nuotrauka :)
Image

Didziausias mano titulas :D
Image

Ir pabaigai real deal su kuo driftindavau ant zvyro varzybose :D
Image

Aciu kas skaitet :) uz klaidas nepykit turbut pas mane ju milijonas, kad ir kaip gaila Lietuvoje mokinausi tik 7 metus :) Svarbiausia tikiuos kad viska supratot!
Facebook: Vilintas Kuras

DovisS14
PapaDrift
Team: VilniusSliders

Re: Laivuko Garazas

Post by DovisS14 » Fri Mar 17, 2017 8:58 am

Woop woop, smagu kad vel uzsiimsi siuo hobiu. Zinant tave, bus smagiu vaizdu ateityje :)
Yokomo YD-2
Oreolai Ex-Zone/ Silvia S14
Oreolai SFR-01/ JZX100 (SOLD)
HPI Sprint2/ GS400 (SOLD)
HPI Baja Flux

Laivukas

Post by Laivukas » Thu Mar 30, 2017 7:18 pm

Pagaliau sulaukti pirmieji siuntinukai :D smulkmenos pakolkas kiek dar visko reikia bet garazas auga :)
Image
Atkeliavo ir visa jagaine modelio kuom bus varomas :) nieko ypatingo bet viskas programuojas mazdaug ko man reikes :)

Image

Na ir kebulas pirmieji grubus darbai prasideda :)
Image

Siam kartui tiek toliau ykelsiu kebulo eigos o kita menesi tureciau ir vaziuokle gauti :)

Laivukas

Post by Laivukas » Thu Apr 06, 2017 9:16 pm

Kaip ir minejau kad tema labai neliudetu ykeliu siektiek kebulo eigos :) laukiu vaziuokles kuri manau po velyku pasirodys namie, praduriu skyles dabaigiu detailing ir y dazymo kamera :lol:

Image

Image

Laivukas

Post by Laivukas » Wed May 03, 2017 1:19 am

Senai bekeliau kazka :D bet darbai nera visiskai sustoja kebula vis pakonstruoju belaukdamas vaziuokles :) vaziuokle jau ant dienu turetu pasiekti namus 8-)

Image

Image

Post Reply