VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Varžybos Lietuvoje ir užsienyje
Mažylis
Posts: 13
Joined: Thu Dec 24, 2015 10:56 am
Location: Kaunas

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by Mažylis » Mon Nov 20, 2017 9:50 am

55. Rytis Mažylis. Sakura Zero S. AWD

sideways
Posts: 18
Joined: Wed Sep 07, 2016 5:19 pm
Location: Kaunas
Team: KNSCrew

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by sideways » Wed Nov 22, 2017 6:57 am

44. Povilas Žukovskis, GRK2 RWD
Sakura D3
GRK2...

Mindaugass
Posts: 2
Joined: Tue Oct 17, 2017 10:26 pm

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by Mindaugass » Wed Nov 22, 2017 12:35 pm

4 - Mindaugas Kulpavičius (sprint 2 AWD)

Redass14
Posts: 18
Joined: Sun Jun 12, 2016 9:47 pm

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by Redass14 » Wed Nov 22, 2017 8:32 pm

98. Redas Pauliukevičius 3Racing Sakura D4
AWD

User avatar
VIRTUAL
Posts: 41
Joined: Thu Jul 23, 2015 12:08 am
Location: Vilnius

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by VIRTUAL » Thu Nov 23, 2017 10:44 am

26. Vincas Zaleckis, 3Racing Sakura D3, AWD, VilniusSliders
InSolitus Racing feat. Vilnius Sliders

2518
Posts: 17
Joined: Tue Jul 21, 2015 3:07 pm

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by 2518 » Fri Nov 24, 2017 2:53 pm

13. Eduardas Losis RWD - XYZ 2.0

13. Eduardas Losis AWD - Sakura D4

Albertas
Posts: 13
Joined: Mon Dec 21, 2015 4:54 pm

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by Albertas » Fri Nov 24, 2017 9:20 pm

86. Albertas Smirnovas, Yokomo Yd-2 plus

Emis
Posts: 1
Joined: Sat Nov 25, 2017 3:42 pm

Re: VilniusSliders Finalinis čempionato etapas @ Vaikų Šalis 2017, 2017 11 26

Post by Emis » Sat Nov 25, 2017 3:50 pm

19. Emilis Rimkus. MST MS01 AWD Vilnius

Post Reply