Trasos Etiketas

Svarbi informacija norintiems pradėti rc drift'ą
Post Reply
Andrius.sm
Posts: 32
Joined: Mon Jul 06, 2015 6:21 pm
Location: Vilnius
Team: Vilnius Sliders

Trasos Etiketas

Post by Andrius.sm »

17157653_1326788234075905_8656974607660192853_o.jpg
17157653_1326788234075905_8656974607660192853_o.jpg (131.33 KiB) Viewed 14392 times
VilniusSliders trasoje sulaukiame ne vieno naujoko ir tai yra gerai, mums džiugu, kad sulaukiame naujų žmonių susidomėjusių būtent šiuo hobiu, tačiau dažnai naujokai nežino kaip turėtų elgtis trasoje. Viskas, ko mes tikimės iš jų tai yra, kad šie laikytųsi trasos etiketo.
Trasos etiketas – sąvoka kurią turėtų žinoti kiekvienas rc drifteris būnantis trasoje. Tačiau kyla klausimas kas tai yra?

Trasos etiketas – keletas taisyklių kurios nėra oficialios, tačiau jų laikantis gausit karmos taškų ;)
  1. Driftas – tai ne lenktynės! Kaip ir paskaitoje „Pažink Rc Driftą“ pasakojome, driftas nėra būtent tas sportas kuriame matuojama kaip greit gali pralėkt trasoje. Čia stengiamasi pavaizduoti kuo realistiškesnį tikro automobilio slydimą, bei stilių.
  2. Jei slystate šalia kitų modelių kurie važiuoja „tandemu“ ar „traukinuku“ , nesitrankykite ir nebandykite jų aplenkti! Geriau bandykite važiuoti lėčiau, platesne trajektorija, laikant saugų atstumą.
  3. Jeigu apsisukote, neskubėkite grįžti į trasą, įvertinkite situaciją ar saugu tai padaryti ir ar nesutrukdysite kitiems modeliams.
  4. Gerbkite kitus vairuotojus visose situacijose, nesitrankykite ir nekerštaukite, čia ne lenktynių žaidimas kuriame smagu „nuskinti“ kitą vairuotoją. Šiame „sporte“ žmones investuoja tikrai nemažus pinigus į savo važiuokles bei kėbulus ir patikėkit nėra smagu jei kažką sugadinsite susidūrimo metu, nebūkite naivūs, juk tikrai neapmokėsite padarytos žalos.
  5. Nepalikite modelių važiuojamojoje dalyje. Norėdami pailsėti ar pakalbėti su kitais modeliuotojais - pastatykite modelį į stovėjimui skirtas zonas arba nusineškite į dirbtuves
  6. Stenkitės nevaikščioti trasoje, o juo labiau - joje nestovėti, juk užstojate vaizdą ir važiuojamąją dalį kitiems modeliuotojams
  7. Jokiais būdais nelipkite ant kilimo su batais. Purvas ir smėlis ne tik išteps kilimą bei pakeis sukibimą, bet ir pateks į jūsų ar kolegų modelių judančias dalis ir šios daug greičiau susidėvės
  8. Važybu metu, „VilniusSliders“ komandos nariai praleidžia daug laiko statant trasą, todėl gerbkite mūsų darbą, nesitrankykite į bortus, tribūnas, nelaužykite jums nepriklausančio inventoriaus. Visi bus patenkinti, kai trasa atrodys būtent taip kaip buvo pastatyta, o jūsų modeliui nereikės kentėti, trankantis į atitvarus :)
  9. Važiuodami varžybose ar treniruotėje, laikykitės nurodytos trajektorijos, ji yra apgalvota pažengusių modeliuotojų, tai skatins jūsų įgūdžiu augimą, driftas atrodys geriau ir susidūrimų bus mažiau.
Susipažinę su Trasos etiketu, jo nepamirškite ir trasoje! Ir nebijokite mokytis, visi esame praėję „naujoko“ stadiją, todėl suprasime jus, jeigu kas neaišku, nesidrovėkite, prieikite ir paklauskite, mes draugiški ir atsakysime į jūsų klausimus, juk visi norime, kad jūsų įgūdžiai augtų, o trasoje atsirastų vis daugiau gražių porinių važiavimų!

Pagarbiai, Vilnius Sliders komanda.

Post Reply