Soarer23 garažas

Parodyk savo rc garažiuką, kokius modelius turi ar turėjai.
Post Reply
soarer23

Soarer23 garažas

Post by soarer23 » Thu Aug 20, 2015 11:33 pm

Visiems ateina laikas čia atidaryti temą, taigi ir man atėjo metas prisistatyti :D

RC driftu užsiiminėju jau 5-us metus, per tiek laiko pakeičiau nedaug- vos 3 važiuokles. Visą laiką stengiausi neperžengti labai didelio biudžeto ribų, todėl tiek modifikacijos, tiek modelių komplektacijos buvo daromos siekiant geriausio kainos ir slydimo kokybės sąntykio.
Pirmoji buvo FlyingFish, kuria važinėjau 2 metus, varžybose teko sudalyvauti vos vienose, o savo mieste buvau vienintelis ''RC drifteris'' tai nebuvo ir su kuo pavažinėt. Fishas išbuvo visiškai standartinis, kadangi ten nelabai ką ir pribursi su juo... :D
Toliau sekė HPI Sprint 2 Flux, bene rimčiausias pirkinys, nes gi jau BRUSHLESS :o Laikui bėgant sprintas neišvengė patobulinimų kaip ratų išsukimo kampo didinimas, one way ir 2.08CS. Tris metus važinėjant atrodo išmoko, ne manęs klausyt važiuoklė, o aš išmokau kaip važiuot, kad ji manęs klausytų, to pasekoje visai neblogai slydo 8-) P.S. Jei kam reikės patarimų dėl Sprint'o patobulinimų- pm ;)
Trečioji važiuoklė pasiekė mane visai neseniai, kadangi RC driftas Lietuvoje pasiekė renesansą, nusprengžiau atsinaujinti ir rizikuodamas informacijos stoka visgi pasirinkau MST FSX D S važiuoklę. Važiuoklė išsiskiria tuo, kad yra sukurta tiek 4WD tiek RWD viename modelyje su kardanine pavara. važiuoklės aptarimui manau bus atskiras postas ar tema :)
Išbandžiau 4WD- pabandžiau ir gana, norint gerai važiuojančio modelio reikia investuoti į oneway diferiancialą priekyje, bei CS dantračiuos. Priėmiau sprendimą geriau tam pinigų neleisti ir bandyti surinkti pilną RWD važiuoklę, pabandžius RWD su skolinta elektronika išvada- RWD yra jėga. Taigi sekantys pirkiniai, kurių būtinai reikia norint važiuoti RWD: greita servo, gyro, valdymas, skirtingo kietumo spyruoklės.

Kėbulų per 5 metus buvo daug ir įvairių, visgi nepasakyčiau, kad dažnai pasitaikančių, taigi daugiau bandysiu parodyti nuotraukose.
Kėbulas LADA VFTS replica.k.a. Čiutelė gyvas :D
Image
Image
Image

LADA 2101
Image

Soarer MZ10

Image

Fiat 131 Abarth
Image

drawgas
Site Admin