Page 1 of 1

Manvio garažas

Posted: Fri Sep 04, 2015 11:52 pm
by plt
Sveiki, įšoksiu ir aš į traukinį ir parašysiu šiek tiek apie save.
Modelių pasaulyje naujoku savęs nelaikyčiau, užsiemu šituo reikalu jau 7 metus. Pirmoji pažintis buvo su Offroad'ui pritaikyta TL-01b važiuokle, drožiau tą bagiuką kieme ilgai, kol jau sulūžo taip, kad neapsimokėjo taisyt :D Tada po kiek laiko už gerą kainą radau ARTR Himoto MegaE XB10 bagiuką, sudėjau elektroniką iš senos ir taip pat miškely drožiau. Mintis nuvažiuoti į varžybas taip ir liko tik svajone, kai pamačiau, jog dalis reikia siųstis iš JAV. Himoto važiuoklę su sugedusiu diff'u turiu dar lentynoj, TL-01b pardaviau kažkam ant dalių.
Kiek geresnę patirtį turiu kitoje modeliavimo srityje, t.y. laivuose. Prieš 6 metus mama įgrūdo į laivų modeliavimo būrelį Žirmūnuose, nes reikėjo kažkur prastumti laiką iki trasinių automodelių būrelio :D Su trasiniais buvo labai smagu, bet prieš kiek daugiau nei metus pajaučiau, jog nusibodo ir nelabai yra laiko ir užraukiau. Laivais gan rimtai užsiimu iki dabar, turiu pasigaminęs iš viso šešis keturių skirtingų klasių, kai kurie renka dulkes lentynoj, su kitais neseniai važiavau į pasaulio čempą.
Rugpjūtį kažkaip pagavau save svajojant apie on-road modelį ir, kadangi blizgantis aliumas ir gražūs kėbulai gundė kiek labiau nei lengvi ir aerodinamiški žiediniai modeliai, nusprendžiau išbandyti driftą. Pagrindiniu pinigų šaltiniu tapo stalčius, kuriame buvau kažkiek iš seniau sukaupęs ir kuris gan ribotas, negalėjau galvot apie kažkokias brangias važiuokles ir dar brangesnes elektronikas. Tad ilgai negalvojęs ir pamatęs, kad Sprint'o visi purtosi, paėmiau beveik naują Sakurą D3, pigų Hobbyking'o 2.4 GHz valdymą (nes jaučiausi kažkaip awkward vairuodamas automodelį su laivuose naudojamais megaherciniais stick'ais), sensorinę brushless sistemą, suradau nurašytą akumą iš laivo bei servą dar iš offroad'o laikų ir puoliau šerti. Žinoma, kaip visada gerai pasisekė ir sudeginau ESC, kurį bandydamas pataisyti sudeginau ir motorą :D Kurį laiką liūdėjau, nes nebeturėjau pinigų ant naujų, bet rankų nenuleidau, pasiskolinau iš gerų žmonių šepetelinį regą, nupučiau dulkes nuo kažkada off-roade naudoto šepetelinio variklio, surinkau ir... Štai aš čia 8-) Dabar vėl sėdžiu broke af, bet jau laukiu, kol ateis užsakyta nauja sistema. Tada reikės galvoti apie Hardcase akumą, naują pakrovėją, nes esamas jau pusę metų nebalansuoja, sugedo, taip pat pusašius Sakurai, kad padidinčiau išsukimą, visokias Y šakes, knuckles... Žodžiu pasaka be galo, norų daugiau, nei pinigų, bet su laiku viskas įmanoma. Šiaip mėgstu visokius DIY prikolus, turiu priėjimą prie įvairių staklių, tai bursiu, gaminsiu kiek pavyks pats, bus pigiau ir smagiau :D

TL;DR įkeliu foto


Minėtasis Himoto bagis

Image


Dabar naudojamų modelių paskirta vieta ant grindų a.k.a. garažas

Image


Kelios foto „ant stalo“

Image

Image

Image


In-action foto iš Facebook'o grupės (fotografas ne aš)

Image

Re: Manvio garažas

Posted: Thu Sep 17, 2015 9:44 pm
by plt
Pagaliau atėjo palyginus neilgai, bet labai nekantriai laukta brushless sistema. Nebegalėsiu savo kreivo važiavimo teisinti gazo trūkumu :D

Image

Re: Manvio garažas

Posted: Fri Sep 18, 2015 12:23 am
by drawgas
Nice :)

Re: Manvio garažas

Posted: Thu Nov 05, 2015 11:30 pm
by plt
Šiokie tokie darbai prieš varžybas :D bandysim spėt

Image

Re: Manvio garažas

Posted: Fri Nov 20, 2015 10:09 pm
by plt
Naujausias modas - akumo įtampa per keleivio langą 8-)

Image

Re: Manvio garažas

Posted: Mon Nov 23, 2015 9:09 am
by DovisS14
Jo sita moda uzskaitau, reiks ir man kazka panasaus pasidaryt

Re: Manvio garažas

Posted: Mon Nov 23, 2015 7:52 pm
by plt
Dėkui. Kiek pagalvojęs perkėliau po galiniu stiklu, pritvirtinau tiesiai prie važiuoklės, kad nereikėtų prijunginėt per jungtį kaskart uždedant kėbulą. Dabar patogiau ir papildomą fyčiarą išnaudot :D

Image

Re: Manvio garažas

Posted: Sun Feb 28, 2016 5:33 pm
by plt
Nestovim vietoj, sulaukiau patobulinimų - aliuminiai spuro laikiklis ir servos svirtis, taip pat kiniški ale didelio kampo reguliuojami pusašiai, deja, nepateisinę lūkesčių.
Na, o su naujom dalim ir proga apsivalyti, perrinkti važiuoklę :)

Image

Image

Kitą savaitę jau turėčiau gauti visiškai custom priekines šakes - tikiuosi, pasiteisins. Tada reiks ieškoti rimtesnių pusašių ir jau turėtų gautis visai gražus setupas 8-)

Re: Manvio garažas

Posted: Tue Mar 01, 2016 9:33 pm
by plt
Štai ir naujas modas - nauji visiškai custom suspension arms 8-) Ačiū Mantui už išfrezuotas iš gražiai nuanoduotas detales.

Image

Image

Image

ImageRealiai tiek išsukimo turbūt nebus, nes pusašis stringa jau tiek pasukus. Bet pasimaivymui gražu :D