2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Varžybos Lietuvoje ir užsienyje
aurys
Posts: 46
Joined: Mon Nov 09, 2015 8:19 pm
Location: Vilnius

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by aurys » Tue Feb 13, 2018 6:01 am

1. Aurys YD 2 RWD.

Mažylis
Posts: 13
Joined: Thu Dec 24, 2015 10:56 am
Location: Kaunas

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by Mažylis » Wed Feb 21, 2018 10:23 am

55. Rytis Mažylis. MST RMX 2.0 RR. RWD.

Drifteris
Posts: 9
Joined: Thu May 14, 2015 9:39 pm

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by Drifteris » Fri Feb 23, 2018 1:44 am

75. Tomas Orentas. Mst Rmx 2.0S. Rwd

snikeriukas
Posts: 7
Joined: Sat Nov 19, 2016 10:06 pm

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by snikeriukas » Fri Feb 23, 2018 6:25 pm

Mindaugas Skirgaila D4 numerio neatsimenu startinio . Awd

Albertas
Posts: 13
Joined: Mon Dec 21, 2015 4:54 pm

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by Albertas » Fri Feb 23, 2018 10:44 pm

86. Albertas Smirnovas YD-2 Plus rwd

snikeriukas
Posts: 7
Joined: Sat Nov 19, 2016 10:06 pm

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by snikeriukas » Sat Feb 24, 2018 8:43 pm

77. Mindaugas Skirgaila D4 Awd

User avatar
drawgas
Site Admin
Posts: 737
Joined: Sun May 10, 2015 2:29 pm
Location: Vilnius
Team: VilniusSliders
Contact:

Re: 2018 Baltic RC drift championship stage I, 2018.02.24-25

Post by drawgas » Wed Feb 28, 2018 11:23 am

VilniusSliders

R31House GRK Global RWD - Nissan S13 Koguchi, Toyota JZX100 Mark II, Nissan S14 Zenki
Sakura D3 CS 2.18 - Parduota
HPI Sprint2 Drift (stock) - Chevrolet Camaro

Post Reply