Pavogtas HB TCXX modelis su įranga

Parduotuvių nuorodos, užsienio forumai ir kita naudinga informacija
Post Reply
igovil
Posts: 3
Joined: Wed Nov 04, 2015 1:08 pm

Pavogtas HB TCXX modelis su įranga

Post by igovil »

Noriu pranešti, kad buvo pavogtas naujutėlis HB TCXX modelis. Kartu su modeliu buvo pavogta ir kita įranga. Nuostoliai iš ties nemaži - ~1500€.

Kas tiksliai pasidarbavo pasakyti negaliu, įtariamieji keli. Be visų išvardintų dalių, buvo pavogti ir įrankiai, akumuliatoriai, valdymas ir naudotas LRP S8 BXe modelis.

Modelių aprašymai: TCXX buvo visiškai naujas, yra sumontuoti stipresni priekiniai (ne originalus, pilkos spalvos pusašiai), turintis dvigubą lankstimosi kampą bei reikalaujantis mažesnių guolių. Modelis pavogtas be dėžės. Kartu buvo pavogtas HPI TF-11 siųstuvas bei imtuvas. LRP 5700 mAh talpos akumuliatorius, HB 10,5T bešepetelinis variklis (juodos spalvos) ir HPI FLUX Q-BASE BRUSHLESS greičio reguliatorius. Valdymas vogtas be įpakavimo t.y. dėžės. ESC, variklis ir akumas pavogtas kartu su dėžutėmis.

Kitas pavogtas modelis yra LRP S8BXe RTR. Šis modelis buvo naudotas bei jame sudegintas greičio reguliatorius LRP IX8. Modelis buvo su akumuliatoriais (HPI 3400 mAh talpos) ir LRP QUADRA PRO3 įkrovikliu. Modelis pavogtas be dėžės, o įkroviklis su dėžė. Visi šie daiktai buvo naudoti - galima pastebėti naudojimo žymes. Pats modelis buvo gavęs nemažai drėgmės, tad turi rūdžių.

Rašau dėl to, kad visai neseniai vienas iš modelių buvo pastebėtas facebook paskyroje bandant jį parduoti. Deja susisiekti su pardavėju nepavyko, o skelbimas labai greitai dingo. Žemiau patalpinu modelio nuotraukas ir asmens nuotrauką galimai turintį modelį bei jį bandžiusi parduoti. Pastebėję ar žinantis ką nors apie šią situaciją, prašau kreipkitės į manę - skolingas tikrai neliksiu. Šiuo atveju modeliuotojas vogė iš modeliuotojo...

Image
Image
Image

Post Reply