Seriogos garazas

Parodyk savo rc garažiuką, kokius modelius turi ar turėjai.
Serioga

Re: Seriogos garazas

Post by Serioga » Thu Aug 30, 2018 11:06 am

Po daug posto atideliojimu susiemiau ir pagalvojau reikia gryzti i foruma ir parasyti kas naujo garaze! :!: (pagaliau) :lol:
Taigi praeitais metais nusipirkau MST RMX 2.0S vaziuokle su patobulinimais (priekines (virsutines ir apatines) yd2 usukani sakes, galines taipogi usukani yd2, MST alumininiai amortizatoriai, MST ATK vairo stratramsciai, karbono konversija kuri nepamenu kaip vadinasi)
vienintelis dalykas kuris man nepatiko tai kad pulto "kablys" buvo pagadintas tai teko ji išimti, ir valdymo ratuka taippat, nes stiliu juk laikyti reikia :^)
Taipogi nusipirkau Accuvance sistema, man tai buvo didelis suolis i prieki su rc elektronika palyginus ka as turejau paskutinese latvijos varzybose :lol: o variklio skirtumas ir ESC reguliavimo galimybiu per akis. Stai grozis <(✨✨<)
Image
Image
Image
Image
Image
Po to masciau sita RMX 2.0S padaryti visa balta-sidabrines spalvos tematikos vaziuokle, suskaiciavau pinigus ir buvau pasiruoses pulti pirkti konversija ir visas reikiamas detales... BET. taip... Atsirado toks didziulis BET kad as "Facebook'e" atradau zmogu kuris pardavinejo Yokomo YD2-S su sidabrine karbono konversija ir uz labai patrauklia kaina kaip tokiai vaziuoklei ir jau kuri laika norejau tureti Yokomo firmos vaziuokle taigi nusprendziau "kodel gi ne?" ir nusipirkau sita zveriuka :
Image
sitoj fotkej matosi koki elektronini iranki naudojau nupoliruoti detales
Image
taipogi kam idomu kokius antgaliukus naudojau poliravimui, tai stai butent situs (P.S., jei naudosite situs ratukus tai geriau atsargiai, nes jie palieka daug atlieku ir "saudosi" i visas puses, patariu tai daryt lauke, garaze ar kur kitur nei namuose kad neprisidaryt bardako kaip as :lol: :
Image
Melyna-sidabrine tematika sitai vaziuoklei man tikrai patiko, bet vis norejau "isspausti" kazko grazesnio is vaziuokles, taigi teko pirkti priekini aliuminini korpusa nes turejom plasmasini :roll: Visu fotkiu neturiu bet cia truputi darbo eigos parodysiu :
Image
Image
Image
Kadangi sarnyrus kuriuos nusipirkau netiko i mano diferenciala, teko improvizuoti ir didinti sarnyra paciam, o kam? tam kad galeciau ideti antivibracinius plasmasiukus kurie apsaugo sarnyrus (pabaigtas produktas atrodo zymiai geriau nei nuotraukuose :D )
Image
keletos detaliu jau nupoliruotos
Image
tai cia tiek foto ir teturejau nuo darbu, veliau dar ikelsiu ir leksuso fotkiu, tikiuosi patiko ;)
MST RMX 2.0 S
Yokomo YD2-S Carb-D White Wolf
(Nissan F31 Leopard/Lexus GS300/Silvia S14 Kouki Pink Power)

drawgas
Site Admin
Team: VilniusSliders

Post by drawgas » Thu Aug 30, 2018 11:35 am

Laukiam lexuso :)
Nu nice, nestovi vietoj. Kada komandiruote i Lietuvos trasa? :D
VilniusSliders

R31House GRK Global RWD - Nissan S13 Koguchi, Toyota JZX100 Mark II, Nissan S14 Zenki
Sakura D3 CS 2.18 - Parduota
HPI Sprint2 Drift (stock) - Chevrolet Camaro

Serioga

Post by Serioga » Mon Sep 17, 2018 3:14 pm

Labas Mantai, nezinau i Lietuva gryzti artimiausiu metu neplanuoju, planuoju gryzti po 1~2 ilgu metu. Ziuresiu kaip seksis cia :?
Taigi stai ir zadetos foto mano yd2 apie kuri svajojau kuri laika :twisted:
apie paty YD2 tai visur yra sudetos overdose balti plastic cap'ai, auksiniai varztukai del isvaizdos, nupirktas MST sidabrinis karbono baterijos laikiklis. nupoliruota juoda spalva nuo dabar sidabriniu baterijos laikiklo stulpu, taipogi ir pusasiai, kebulo laikikliai, net ir patys amortizatoriai,mazos smulkmenos kaip varztu pakelejai? (net neisivaizduoju kaip jie vadinasi :lol: , vienu zodziu, smulkios detales tikrai daug ka reiskia :ugeek:
Image
Image
Image
Image
Leopardo ir Silvijos duo :D
Image
Stai ir mano aristo photoshoot'as, veliau ikelsiu kaip atrodo dabar
Image
Image
Tikiuosi patiko ir iki kito posto! :)
MST RMX 2.0 S
Yokomo YD2-S Carb-D White Wolf
(Nissan F31 Leopard/Lexus GS300/Silvia S14 Kouki Pink Power)

aurys

Post by aurys » Mon Sep 17, 2018 8:41 pm

Nu grazu👍

Post Reply